Leżaki wypoczynkowe Nofi

Leżaki wypoczynkowe NOFI od HIGOLD

Eleganckie i funkcjonalne leżaki wykonano z trwałego aluminium gdzie podłokietniki to naturalne drzewo teakowe wykorzystywane m.in. na jachtach morskich ze względu na niezwykłą trwałość oraz przyjemną w dotyku, nie nagrzewającą się powierzchnie.

Karbowane poduszki siedziska i oparcia posiadają piankowe wypełnienie i wykonane są z barwionego w masie i Olefinu z dodatkowym hydrofobowym wykończeniem DWR. Ten rodzaj impregnacji zwiększa napięcie powierzchni tak, aby woda spływała po zabezpieczonym materiale, który sam w sobie ma bardzo miękką i przyjemną w dotyku włoskowatą strukturę dzięki której doskonale odprowadza ciepło ze swojej  powierzchni zapewniając przyjemny odpoczynek w upalny dzień.

 

Zobacz cenę

 


Design leżaków z kolekcji Nofi

Kolekcja Nofi to wyjątkowa kolekcja mebli ogrodowych najwyższej jakości. Są to meble o klasycznym design’ie dzięki czemu doskonale prezentują się w każdej przestrzeni nadając jej niepowtarzalny charakter. Motywem, który przyciąga uwagę i nie pozwala oderwać wzroku od całości jest karbowanie siedzisko, które współgra z naturalnym drewnem podłokietnika i harmonijnie łączy nowoczesność z tradycją. 
 

Leżaki wypoczynkowe NOFI od HIGOLD

Leżaki wypoczynkowe HIGOLD

 

 

  Elementy i wymiary:

  • Leżak wypoczynkowy:
    szer. 80 x dł. 200 x wys. 88 cm

  Gwarancja i transport

  • Gwarancja 2 lata
  • Darmowy transport na terenie Polski

  Cena

  • Leżak wypoczynkowy 1 szt (bez poduszki):
    Cena: 3250 PLN / Promocja: 2600 PLN

 

Zarezerwuj ten produkt

W treści wiadomości napisz jakim produktem jesteś zainteresowany(a), podaj dokładny adres dostawy oraz dane do faktury

Składając rezerwację poprzez dostępny formularz udzielasz zgody na kontakt w celu potwierdzenia i ustalenia terminu realizacji zamówienia. Po telefonicznym potwierdzeniu dostępności towaru oraz ustaleniu formy płatności rezerwacja zostanie przyjęta jako zamówienie do realizacji. Na każdym powyższym etapie rezerwacja może być modyfikowana lub anulowana bez podania przyczyny. Sprzedawca dołoży wszelkich starań by towary prezentowane na tej stronie pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi.

Wyślij wiadomość