Pawilon ogrodowy

Pawilon ogrodowy Higold

Przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu wymaga skutecznej ochrony przed słońcem. Podczas upalnych dni ciepłe powietrze nie gromadzi się ponad naszymi głowami, dzięki zastosowaniu podwójnego dachu. Pawilon ogrodowy HIGOLD posiada mocowane na szynie zasłony z suwakiem dla stworzenia prywatnej scenerii. 

Jego aluminiowa konstrukcja o profilu 93 x 93 i grubości aluminium 1,3 mm oraz syntetyczna tkanina outdoorowa 100% Olefin o wysokiej odporności na działanie światła, wody oraz tłuszczu zagwarantują doskonały wygląd na bardzo długo.

 

Zobacz cenę

 

 

Design pawilonu ogrodowego

Pawilon ogrodowy Higold

Pawilon ogrodowy Higold

 

 

  Elementy i wymiary:

  • Pawilon:
    szer. 400 x gł. 300 x wys. 280 cm

  Gwarancja i transport

  • Gwarancja 2 lata
  • Darmowy transport na terenie Polski

  Cena

  • Pawilon 
    Cena: 8900 PLNPromocja: 7900 PLN

 

Zarezerwuj ten produkt

W treści wiadomości napisz jakim produktem jesteś zainteresowany(a), podaj dokładny adres dostawy oraz dane do faktury

Składając rezerwację poprzez dostępny formularz udzielasz zgody na kontakt w celu potwierdzenia i ustalenia terminu realizacji zamówienia. Po telefonicznym potwierdzeniu dostępności towaru oraz ustaleniu formy płatności rezerwacja zostanie przyjęta jako zamówienie do realizacji. Na każdym powyższym etapie rezerwacja może być modyfikowana lub anulowana bez podania przyczyny. Sprzedawca dołoży wszelkich starań by towary prezentowane na tej stronie pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi.

Wyślij wiadomość