Skrzynia ogrodowa

Skrzynia na poduszki Higold Store Box

Pojemna i wodoszczelna skrzynia ogrodowa. Doskonale nadaje się do przechowywania poduszek z mebli ogrodowych, zabawek czy leżaków. Skrzynia wyposażona w uszy do łatwego przenoszenia. Klapa otwierana jest przy pomocy 2 siłowników gazowych, które umożliwiają swobodny dostęp bez użycia dużej siły oraz przytrzymują ją kiedy potrzebujemy coś wyjąć. Istnieje możliwość zamontowania kłódki dla zabezpieczenia przed kradzieżą przechowywanych produktów. Skrzynia zabezpiecza zawartość przed opadami deszczu i śniegu. Dodatkowo znajdujący się wewnątrz wkład można łatwo wyjąć np. do umycia.

Właściwości:

 • Konstrukcja aluminiowa odporna na korozję o profilu 25mm x 25mm i grubości aluminium 1,2mm.
 • Wyplatany ręcznie technorattan wykonany z odpornego na zewnętrzne warunki atmosferyczne materiału syntetycznego o szerokości 13mm i grubości 1,4mm, który od środka dodatkowo posiada gumowe zabezpieczenie przed przepuszczaniem wody.
 • Płyta PVC wzmacniająca dno skrzyni. Nóżki z anodowanego aluminium dla pięknego wyglądu przez długie lata.

 

Zobacz cenę

 

 

Design skrzyni ogrodowej

Skrzynia ogrodowa Higold

Skrzynia ogrodowa Higold

 

 

  Elementy i wymiary:

 • Skrzynia:
  szer. 151 x dł. 115 x wys. 80 cm

  Gwarancja i transport

 • Gwarancja 2 lata
 • Darmowy transport na terenie Polski

  Cena

 • Skrzynia ogrodowa: 
  Cena: 3500 PLNPromocja: 2900 PLN

 

Zarezerwuj ten produkt

W treści wiadomości napisz jakim produktem jesteś zainteresowany(a), podaj dokładny adres dostawy oraz dane do faktury

Składając rezerwację poprzez dostępny formularz udzielasz zgody na kontakt w celu potwierdzenia i ustalenia terminu realizacji zamówienia. Po telefonicznym potwierdzeniu dostępności towaru oraz ustaleniu formy płatności rezerwacja zostanie przyjęta jako zamówienie do realizacji. Na każdym powyższym etapie rezerwacja może być modyfikowana lub anulowana bez podania przyczyny. Sprzedawca dołoży wszelkich starań by towary prezentowane na tej stronie pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi.

Wyślij wiadomość