Zestawy wypoczynkowy Nofi

Zestawy mebli wypoczynkowych NOFI od HIGOLD

Eleganckie i funkcjonalne sofy, fotele oraz stolik kawowy wykonano z trwałego aluminium gdzie podłokietniki oraz blat stolika to naturalne drzewo teakowe wykorzystywane m.in. na jachtach morskich ze względu na niezwykłą trwałość oraz przyjemną w dotyku, nie nagrzewającą się  powierzchnie.

Karbowane poduszki siedziska i oparcia posiadają piankowe wypełnienie i wykonane są z barwionego w masie i Olefinu z dodatkowym hydrofobowym wykończeniem DWR. Ten rodzaj impregnacji zwiększa napięcie powierzchni tak, aby woda spływała po zabezpieczonym materiale, który sam w sobie ma bardzo miękką i przyjemną w dotyku włoskowatą strukturę dzięki której doskonale odprowadza ciepło ze swojej  powierzchni zapewniając przyjemny odpoczynek w upalny dzień. Dodatkowo w komplecie znajdują się kontrastujące poduszki ze zdejmowanymi pokrowcami, dzięki czemu można je wymieniać i prać w pralce.

 

Zobacz cenę

 


Design zestawu wypoczynkowego z kolekcji Nofi

Kolekcja Nofi to wyjątkowa kolekcja mebli ogrodowych najwyższej jakości. Są to meble o klasycznym design’ie dzięki czemu doskonale prezentują się w każdej przestrzeni nadając jej niepowtarzalny charakter. Motywem, który przyciąga uwagę i nie pozwala oderwać wzroku od całości jest karbowanie siedzisk, które współgra z naturalnym blatem stołu i harmonijnie łączy nowoczesność z tradycją.

 

 

  Elementy i wymiary:

 • Sofa 2 osobowa:
  gł. 81 x dł. 155 x wys 61,5 cm
 • Sofa 3 osobowa:
  gł. 81 x dł. 220 x wys. 61,5 cm
 • Fotel:
  gł. 81 x dł. 80 x wys. 61,5 cm
 • Stolik kawowy:
  gł. 70 x dł. 120 x wys. 37,5 cm

  Gwarancja i transport

 • Gwarancja 2 lata
 • Darmowy transport na terenie Polski

  Cena

 • Zestaw wypoczynkowy Nofi 2
  (4 poduszki w komplecie):
  Sofa 3 osobowa + 2 Fotele + Stolik kawowy
  Cena: 8900 PLN / Promocja: 7900 PLN
 • Zestaw wypoczynkowy Nofi 3
  (6 poduszek w komplecie):
  Sofa 2 osobowa + Sofa 3 osobowa + 2 Fotele + Stolik kawowy
  Cena: 11.900 PLN / Promocja: 10.500 PLN

 

Zarezerwuj ten produkt

W treści wiadomości napisz jakim produktem jesteś zainteresowany(a), podaj dokładny adres dostawy oraz dane do faktury

Składając rezerwację poprzez dostępny formularz udzielasz zgody na kontakt w celu potwierdzenia i ustalenia terminu realizacji zamówienia. Po telefonicznym potwierdzeniu dostępności towaru oraz ustaleniu formy płatności rezerwacja zostanie przyjęta jako zamówienie do realizacji. Na każdym powyższym etapie rezerwacja może być modyfikowana lub anulowana bez podania przyczyny. Sprzedawca dołoży wszelkich starań by towary prezentowane na tej stronie pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi.

Wyślij wiadomość